Doradztwo podatkowe

Zajmujemy się nie tylko tradycyjnie rozumianą księgowością. Naszą specjalizacją jest również doradztwo podatkowe. Dzielimy się swoją wiedzą i w razie możliwości pomagamy rozwiązać problemy.

Zarówno rozkręcający swój biznes przedsiębiorcy, jak i właściciele spółek już od dłuższego czasu budujący swój kapitał, potrzebują zasięgnąć rzetelnej informacji na temat prawa, obowiązków pracodawcy czy aktualnych stawek podatkowych. Szkoda przecież byłoby stracić ciężko zarobione pieniądze przez zwykłe niedopatrzenie. Dla nas bezpieczeństwo Państwa finansów jest najważniejsze, dlatego zrobimy wszystko, by każda kontrola z Urzędu Skarbowego okazała się czystą formalnością.

W celu skorzystania z doradztwa podatkowego zapraszamy do naszego biura rachunkowego Smart Finance 24 na Śródmieściu w centrum Warszawy. Staramy się pomóc wszystkim naszym klientom – obojętnie czy chodzi o osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, ambitnych przedsiębiorców próbujących założyć firmę od zera, czy duże podmioty już od dłuższego czasu goszczące na rynku. Pomożemy uporządkować potrzebną dokumentację oraz zapewnimy profesjonalne wsparcie np. w przypadku wizyty w organach podatkowych.

Skorzystaj z naszych usług

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Cennik