Kadry i płace

Zajmujemy się wieloma dziedzinami księgowości i finansów. Między innymi przejmujemy na siebie wszelkie zadania związane z rozliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem raportów pracowniczych. Zdobyliśmy duże doświadczenie, prowadząc rachunki mniejszych i większych firm, dzięki czemu wiemy, jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest obsługa kadrowo-płacowa. To dzięki niej pracownicy czują stabilność finansową i bezpieczeństwo, co z kolei przekłada się na efektywność wykonywanych przez nich zadań.

Czy jako właściciel nie poradzę sobie samodzielnie?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, czy w ich firmie rzeczywiście potrzebna jest osoba od zarządzania zasobami ludzkimi. Przecież chodzi tylko o podpisanie umowy, wypłacenie pensji i ewentualne rozwiązanie umowy – z pewnością można to załatwić kilkoma kliknięciami i dwoma podpisami.

Rzeczywistość prezentuje się zgoła inaczej – kadry i płace to praca na cały etat, z którą wiąże się mnóstwo odpowiedzialności. Zaś jeden błąd przy rozliczeniu podatków, rejestracji w ZUS lub nieprzypilnowanie terminów badań lekarskich może skutkować naprawdę nieprzyjemnymi konsekwencjami finansowymi i wizerunkowymi.

Nasze usługi

W ramach usług związanych z kadrami i płacami nasze biuro rachunkowe Smart Finance 24 zapewnia między innymi:

- Wystawianie świadectw pracy,
- Prowadzenie kartotek pracowniczych,
- Kontrola ważności szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
- Przygotowywanie umów o pracę i cywilnoprawnych,
- Okresowe rozliczenia podatkowe,
- Pomoc w kontaktach z Urzędem Skarbowym.

Jeśli chcieliby Państwo zapytać o szczegóły współpracy lub o usługi z zakresu kadr i płac, których nie wymieniono powyżej, zapraszamy do naszego biura w centrum Warszawy, w okolicach Śródmieścia – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i postaramy się wybrać najoptymalniejsze rozwiązania dla Państwa firmy.

Skorzystaj z naszych usług

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Cennik