Księgowość

Każdy, kto prowadzi firmę, prędzej czy później staje wobec zatrudnienia osoby odpowiedzialnej za rozliczanie finansów. O ile jeszcze prowadzenie rachunków w jednoosobowym biznesie jest trudne, ale wykonalne, o tyle w większych przedsiębiorstwach nieodzowne wydaje się zatrudnienie specjalistów od księgowości. Powierzenie części obowiązków biuru rachunkowemu Smart Finance 24, nie tylko pomoże uniknąć ewentualnych pomyłek i związanych z nimi kosztów, ale też pozwoli skupić się na inwestycjach oraz zdobywaniu nowych klientów.

Zajmujemy się obsługą zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy też duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości fundacji. Staramy się pracować kompleksowo i swoją działalnością objąć jak najwięcej obszarów, które naszym klientom mogłyby sprawić problem. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, a także przygotowujemy dokumentację dla ZUS, GUS i NBP. Prócz usług z zakresu księgowości oferujemy również:

- Rozwiązania dla kwestii kadrowo-płacowych,
- Pomoc w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego,
- Sprawozdania finansowe,
- Okresowe rozliczenia podatkowe,
- Aktualizację danych w imieniu zleceniodawcy.

Księgowość to duże wyzwanie, a my działamy tak, by temu wyzwaniu sprostać, a zarazem zapewnić rozsądne ceny za wykonywane usługi. Zawsze staramy się zoptymalizować kwestie finansowe prowadzonych przez nas firm. Nic nie jest dla nas tak ważne, jak uporządkowanie i terminowość. Jesteśmy przekonani, że korzyści odniesione ze współpracy z nami znacznie przekroczą koszty oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do naszego biura w centrum Warszawy, w okolicach Śródmieścia, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Skorzystaj z naszych usług

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Cennik