Biuro rachunkowe Smart Finance 24 Sp. z o.o.

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie.

Nasz zespół tworzą certyfikowani księgowi i doradcy podatkowi, których wiedza i doświadczenie jest potwierdzona egzaminami państwowymi, a nadto wiedza ich jest stale podwyższana.

Reprezentujemy naszych klientów wobec Urzędów, Izb Skarbowych, ZUS-u i innych instytucji finansowych.

Zajmujemy się spółkami polskimi, jak i zagranicznymi. Nasi pracownicy mówią biegle w języku angielskim. 


Filozofią naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji z klientami,  którym  zawsze  jesteśmy  w  stanie  zaproponować optymalizacje  podatkowe  i  łatwy  dostęp  dla  kadry zarządzającej do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych.

 


Grażyna Fudała

Prezes zarządu

Grażyna Fudała, Prezes zarządu

Absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku Zarządzania Finansami, Podyplomowych Studiów Podatkowych w Szkole Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Stiudiów Rachunkowości w Akademii Finansów w Warszawie. Licencjonowana księgowa posiadająca Uprawnienia do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych nadane przez Ministra Finansów. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu rachunkowości oraz prowadzenia kadr i płac.  

Posiada wieloletnią praktykę w rachunkowości i finansach oraz kompleksowej obsłudze klientów w zakresie kadr i płac, a także rozliczeń z ZUS.

Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i bieże czynny udział w licznych szkoleniach uaklualniając swoją wiedzę w zakresie rozliczania podatków.

Specjalizuje się w sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych oraz w przygotowywaniu raportów spółek krajowych i zagranicznych jak również do NBP i GUS.

Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 23791/2008).

Posługuje się płynnie językiem polskim i angielskim.

Monika Kowalczyk

Księgowa

Monika Kowalczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolwetka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła kurs dla samodzielnych księgowych (bilansisów) - specjalistów ds. rachunkowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów z zakresu księgowości, kadr i płac. 

Posługuje się płynnie językiem polskim i angielskim.