Biuro rachunkowe Smart Finance 24

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z siedzibą główną w Warszawie, lecz działamy na terenie woj. mazowieckiego.

Nasz zespół tworzą certyfikowani księgowi, doradcy podatkowi i audytorzy. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną. Nasi pracownicy oraz współpracownicy posiadają kwalifikacje potwierdzone egzaminami państwowymi oraz wiedzę wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem.

Reprezentujemy naszych klientów wobec Urzędów, Izb Skarbowych, ZUS-u i innych instytucji finansowych.

Zajmujemy się spółkami polskimi, jak i zagranicznymi. Mówimy biegle po angielsku, rosyjsku i ukraińsku. 

 


Grażyna Fudała (Lasota)

Prezes zarządu

Grażyna Fudała, Prezes zarządu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w zakresie prawa podatkowego, Akademii Finansów w Warszawie o specjalizacji Rachunkowość oraz Zarządzania Finansami na Politechnice Łódzkiej.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w polskiej firmie audytorskiej w 2002r. w Dziale Usług Księgowych. Posiada długoletnią praktykę w rachunkowości i finansach oraz specjalizuje się w sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostkowych oraz skonsolidowanych sporządzonych według standardów polskich, jak również według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Specjalizuje się w rozliczaniu fundacji oraz w Kadrach i Płacach. Posiada certyfikat z Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 23791/2008).


Katarzyna Polak

Kierownik działu księgowego

Katarzyna Polak - Kierownik Działu Księgowego

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Białymstoku.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek produkcyjnych, usługowych, handlowych. Odpowiada za sprawy finansowe oraz controlling. Specjalizuje się we wdrażaniu systemów finansowo-księgowych. Posiada certyfikat wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 45698/2010).

Lena Delikatna

Księgowa 

Olena Delikatna - pracownik działu księgowości

Absolwentka Instytutu Ekonomicznego w Kijowie oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.  

Swoje doświadczenie zdobyła w księgowości Sądu Apelacyjnego w Czerniowcach na Ukrainie, a także w renomowanym słowackim biurze rachunkowym. Jej główną specjalizacją jest prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek handlowych oraz usługowych. Mówi biegle w języku polskim, rosyjskim oraz ukraińskim (język ojczysty).