Biuro rachunkowe Smart Finance 24 Sp. z o.o.

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie.

Nasz zespół tworzą certyfikowani księgowi i doradcy podatkowi, których wiedza i doświadczenie jest potwierdzona egzaminami państwowymi, a nadto wiedza ich jest stale podwyższana.

Reprezentujemy naszych klientów wobec Urzędów, Izb Skarbowych, ZUS-u i innych instytucji finansowych.

Zajmujemy się spółkami polskimi, jak i zagranicznymi. Nasi pracownicy mówią biegle w języku angielskim. 


Filozofią naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji z klientami,  którym  zawsze  jesteśmy  w  stanie  zaproponować optymalizacje  podatkowe  i  łatwy  dostęp  dla  kadry zarządzającej do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych.

 


Grażyna Fudała (Lasota)

Prezes zarządu

Grażyna Fudała, Prezes zarządu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w zakresie prawa podatkowego, Akademii Finansów w Warszawie o specjalizacji Rachunkowość oraz Zarządzania Finansami na Politechnice Łódzkiej.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w polskiej firmie audytorskiej w 2002r. w Dziale Usług Księgowych. Posiada długoletnią praktykę w rachunkowości i finansach oraz specjalizuje się w sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostkowych oraz skonsolidowanych sporządzonych według standardów polskich, jak również według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Specjalizuje się w rozliczaniu fundacji oraz w Kadrach i Płacach. Posiada certyfikat z Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 23791/2008).


Monika Kowalczyk

Młodsza księgowa