Księgowość

Prowadzimy biuro rachunkowe w Warszawie i nasze usługi oferujemy klientom zarówno z miasta, jak i okolic. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z sektora mały, średnich oraz dużych firm z różnych branż. Szczegóły współpracy ustalamy podczas wstępnych konsultacji, co pozwala nam dokładnie określić zakres obowiązków. Umożliwiamy przy tym rozszerzenie współpracy w trakcie jej trwania – jeżeli dostrzegą Państwo taką potrzebę.

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest pełna oraz uproszczona księgowość dla firm. Wykonujemy w jej ramach szereg czynności, do których przedsiębiorcy zobowiązani są prawem i przeprowadzamy je rzetelnie oraz dotrzymujemy terminów. Ponadto w ramach naszych świadczeń oferowana jest obsługa kadrowa, obejmująca zarówno wsparcie w zakresie spraw kadrowych, jak i płacowych, a także przygotowujemy sprawozdania finansowe, przygotowujemy rozliczenia podatkowe i pomagamy w rejestracji spółek w KRS.

Obok wykonywanych świadczeń nasze biuro rachunkowe proponuje wynajem sal konferencyjnych w centrum Warszawy w nowoczesnym budynku Atlas Tower.

BIURO Rachunkowe Smart Finance 24 Sp. z o.o.

zakres usług:

 • Rachunkowość, księgowość, doradztwo podatkowe, finansowe i prawne

  Nasze biuro zatrudniające certyfikowanych ekspertów zajmie się skrupulatnie formalnościami z którymi zmierzyć musi się każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą. Znajdziemy dla każdego naszego Klienta indywidualne i optymalne rozwiązania.

 • Sprawy kadrowo-płacowe

  Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe: sporządzamy listy płac, wyliczamy wysokość podatku od osób fizycznych oraz składki ZUS. Jako kompleksowo obsługujące swoich Klientów biuro rachunkowe, zajmujemy się również prowadzeniem kartotek pracowniczych oraz innymi kwestiami związanymi z obsługą podmiotów gospodarczych.

 • Ewidencje księgowe

  Prowadzimy ewidencje księgowe zgodnie z obowiązującą ustawą o Rachunkowości, czyli Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji środków trwałych. Regularnie śledzimy zmiany w obowiązującym prawie, co pozwala nam na uniknięcie konieczności składania wielu korekt.

 • Miesięczne oraz roczne rozliczenia podatkowe

  Przygotowujemy miesięczne oraz roczne rozliczenia podatkowe w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych. Jest to usługa, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem przedsiębiorców gubiących się wśród tabelek deklaracji, które należy wypełnić na czas, a także w gąszczu skomplikowanych przepisów.

 • Miesięczne i kwartalne deklaracje VAT

  Sporządzamy miesięczne i kwartalne deklaracje w oparciu o rejestry VAT. W ten sposób zawsze na czas dostarczone do urzędu zostaną wszystkie niezbędne dokumenty. Certyfikowani księgowi zajmą się przygotowaniem formularzy zgodnie ze stanem rzeczywistym – tak, aby w przypadku kontroli żaden nasz Klient nie musiał obawiać się komplikacji.

 • Sprawozdania finansowe

  Sporządzamy sprawozdania finansowe zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i IFRS w języku polskim oraz w języku angielskim. W zakres dokumentacji wchodzą: bilans, rachunek zysków i strat wraz z informacjami dodatkowymi i objaśnieniami. Przygotowanie sprawozdania ułatwi planowanie przyszłych przedsięwzięć oraz wdrażanie zmian.

 • Rejestracja spółek w KRS 

  Oferujemy profesjonalną pomoc podczas całego procesu rejestracji spółek oszczędzając Państwa czas oraz gwarantujemy poprawne wykonanie wszelkich czynności rejestracyjnych. Wszystkie formularze są przez nas rzetelnie sporządzane oraz pieczołowicie sprawdzane, aby proces założenia spółki przebiegał bezbłędnie i bezproblemowo. 

 • Wynajem sali konferencyjnej 

  Jeżeli potrzebujesz miejsca na spotkanie biznesowe nasza sala konferencyjna jest idealna dla Ciebie. Posiadamy biuro w doskonałej lokalizacji - znajdujemy się w centrum Warszawy, w budynku Atlas Tower. Sala dostępna jest do wynajmu na godziny, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. Sala jest przystosowana do 6 osób. W biurze dostępny jest bezprzewodowy internet, flipchart oraz kopiarka. Dzięki doskonałej lokalizacji bardzo łatwo do nas dojechać komunikacją miejską, w budynku znajduje się parking. 

 • Sporządzamy sprawozdania dla potrzeb urzędów statystycznych i NBP

  Sporządzamy sprawozdania dla potrzeb urzędów statystycznych i NBP. Dbamy o to, aby skrupulatnie przygotować wszystkie dokumenty, przedstawiające stan faktyczny przedsiębiorstwa, co umożliwi między innymi złożenie wniosku o kredyt lub finansowanie nowych przedsięwzięć przez współpracujące z nami podmioty.

 • Aktualizacja danych w urzędach skarbowych, statystycznych, PFRON

  Dokonujemy w imieniu Zleceniodawcy zgłoszeń i aktualizacji danych w urzędach skarbowych, statystycznych, PFRON oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Usługa ta, świadczona przez nasze biuro rachunkowe to nie tylko pewność, że druki zostaną prawidłowo wypełnione. W ten sposób nie będą Państwo musieli poświęcać wielu godzin na dojazd do konkretnego urzędu oraz na czekanie w kolejce.

 • Obsługa firm, spółek i fundacji

  Zajmujemy się obsługą firm, spółek i fundacji – zarówno nowo powstałych jak i tych, które już od dawna istnieją na rynku. Kompleksowo zajmujemy się mniejszymi i większymi podmiotami, a certyfikowani księgowi, doradcy podatkowi oraz audytorzy nieustannie poszukują dla Klientów idealnych do natychmiastowego wdrożenia rozwiązań.

Skorzystaj z naszych usług

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Cennik