BIURO RACHUNKOWE SMART FINANCE 24 SP. Z O.O.

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie.

Nasz zespół tworzą certyfikowani księgowi i doradcy podatkowi, których wiedza i doświadczenie jest potwierdzona egzaminami państwowymi, a nadto wiedza ich jest stale podwyższana. Reprezentujemy naszych klientów wobec Urzędów, Izb Skarbowych, ZUS-u i innych instytucji finansowych. Zajmujemy się spółkami polskimi, jak i zagranicznymi. Nasi pracownicy mówią biegle w języku angielskim.

Filozofią naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji z klientami, którym zawsze jesteśmy w stanie zaproponować optymalizacje podatkowe i łatwy dostęp dla kadry zarządzającej do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych.

Małgorzata Fudała
Prezes zarządu
gfudala@smartfinance24.pl

Absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku Zarządzania Finansami, Podyplomowych Studiów Podatkowych w Szkole Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Stiudiów Rachunkowości w Akademii Finansów w Warszawie. Licencjonowana księgowa posiadająca Uprawnienia do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych nadane przez Ministra Finansów. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu rachunkowości oraz prowadzenia kadr i płac.

Posiada wieloletnią praktykę w rachunkowości i finansach oraz kompleksowej obsłudze klientów w zakresie kadr i płac, a także rozliczeń z ZUS. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i bierze czynny udział w licznych szkoleniach uaklualniając swoją wiedzę w zakresie rozliczania podatków. Specjalizuje się w sporządzaniu sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych oraz w przygotowywaniu raportów spółek krajowych i zagranicznych jak również do NBP i GUS. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 23791/2008). Posługuje się płynnie językiem polskim i angielskim.

Magdalena Król
specjalista ds. kadr i płac
samodzielna księgowa
mkrol@smartfinance24.pl

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

Ukończyła organizowany przez Stowarzyszenie księgowych w Polsce kurs „Specjalista ds. kadr i wynagrodzeń” i uzyskała potwierdzenie posiadania kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu Specjalista ds. kadr Specjalista ds. wynagrodzeń.

Ukończyła organizowany przez Stowarzyszenie księgowych w Polsce “Kurs dla samodzielnych księgowych (bilansistów) – specjalistów ds. rachunkowości” i uzyskała certyfikat specjalisty ds. rachunkowości.

 

Specjalizuje się w szeroko pojętej tematyce prawa pracy i świadczeń pracowniczych.
Posługuje się językiem polskim, angielskim oraz rosyjskim.

.